Projekt #JestemBiedronką

AKTUALNOŚCI | #JestemBiedronką

29313203_207618929991538_5240686792781906839_n

#JestemBiedronką, jest projektem realizowanym w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Jest to Kampania społeczna na temat łuszczycy, która dotarła już do ponad 200 000 osób, zbierając kilkaset komentarzy i udostępnienia poza granicami kraju.

Autorzy są studentami Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy pragną zmienić postrzeganie choroby oraz dodać odwagi chorującym. Liderka projektu jest osobą dotkniętą łuszczycą, która chce pokazać, że ta choroba nie musi przekreślać marzeń ani planów na przyszłość.

Projekt ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat łuszczycy oraz zmiany negatywnych skojarzeń związanych z tą przypadłością, jak również stworzenie miejsca, gdzie będzie można znaleźć najpotrzebniejsze informacje na temat choroby. Głównymi hasłami związanymi z prowadzoną akcją jest zrozumienie i akceptacja. Projekt polega na stworzeniu galerii fotografii przedstawiających osoby dotknięte łuszczycą (sesje zdjęciowe wykonała Szkoła Kreatywnej Fotografii w Krakowie). Zdjęcia publikowane są na social media, między innymi Facebooku oraz Instagramie.

Zwieńczeniem projektu była wystawa 14 maja w Krakowie.

Kampania zostałą objęta Patronatem Honorowym Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS.

Galeria projektu #JestemBiedronką będzie eksponowana przy okazji konferencji łuszczycowych w całym kraju. Zaglądajcie na strony kampanii, gdzie na bieżąco będą udostępniane informacje.

grupowe
dng-convert_13-jako-obiekt-inteligentny-1
img_8157
mg_0005b
08-72dpi
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Tekst nieczytelny? Kliknij, by zmienić. captcha txt

Zacznij pisać i naciśnij enter by wyszukać